Lékárna Černošice  Černošice
251 556 018, 251 552 016

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0188202
PDK: 2918820
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
10650
Cena obvyklá:106
Ušetříte:-0.5%
kusů Skladem
Popis:

2x rychlejší úleva od bolesti!

  • rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti (ve srovnání s Aspirin 500 mg tablety)
  • k léčbě příznaků doprovázejících horečku
  • od 12 let věku

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Čtěte pečlivě příbalový leták. L.CZ.MKT.CC.06.2016.0726.

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
106 s dph
Vaše cena:
10650 s dph
SUKL: 0188202
PDK: 2918820
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů