Centrum SILVER s Multi-Efektem 100+30 tablet

Centrum SILVER s Multi-Efektem 100+30 tablet

Výrobce: Pfizer PFE (GIP+VOC/Consumer Healthcare)
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 8595060903351

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
62280
4,80 Kč / 1 tableta
Cena obvyklá:685
Ušetříte:9.1%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Mutivitamin s minerály, stopovými prvky a luteinem pro dospělé nad 50 let. Kompletní od A až po Železo. Vhodný i pro osoby alergické na lepek a diabetiky.  

Popis: Centrum Silver je speciálně navrženo tak, aby uspokojovalo Vaše nároky na výživu a tím pádem také Vaše zdraví, pokud je Vám 50 a více let.

S postupujícím věkem se Vaše výživové potřeby mění a to z mnoha důvodů. Přesto, že starší lidé často potřebují menší kalorický příjem, potřeba vitaminů, minerálů a stopových prvků je stejná nebo zvýšená. Dochází ke změně metabolizmu, klesá vstřebávání některých živin a také schopnost organizmu se přizpůsobit. Centrum Silver je speciálně zdokonaleno tak, aby reagovalo na tyto změny – mnohé živiny jsou posíleny a nově vyváženy tak, aby vyhovovaly speciálním potřebám dospělých 50+.

A navíc, v novém multivitaminu Centrum Silver jsou jednotlivé živiny zkombinovány tak, aby Vám přinášely škálu zdravotních výhod, jakými jsou vitalita, imunita, zdraví očí a zdraví kostí, které jsou klíčové pro lidi starší 50ti let.

Každodenní užívání mulvititaminu Centrum Silver s Multi-Efektem přispívá ke všeobecnému zdraví, pocitu pohody a podporuje správnou funkci těla po celý rok.

Škála zdravotních výhod

Vitalita: Přizpůsobené množství vitaminů skupiny B pro podporu každodenní energie.

Imunita: Přizpůsobené množství vitaminů C a E pro podporu správné funkce imunitního systému.

Zdraví očí: Přizpůsobené množství luteinu, vitaminů A a karotenoidů pro podporu zdravých očí.

Zdraví kostí: Přizpůsobené množství vápníku, vitaminů D a C pro silné a zdravé kosti.

Pestrá, vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Tento doplněk stravy neslouží jako jejich náhrada.

Pokud jste těhotná, informujte o užívání přípravku Centrum svého lékaře, protože obsahuje vitamin A.

Složení: Dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, oxid horečnatý, vitamín C (kyselina L-askorbová), zahušťovadla: E460, E464; chlorid draselný, želatina, stabilizátor: E1202, nikotinamid, škrob, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), sacharóza, D-pantothenan vápenatý, fumaran železnatý, oxid zinečnatý, protispékavá látka: E551, síran manganatý, betakaroten, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamín B1 (thiamin-mononitrát), vitamín B2 (riboflavin), lutein, síran měďnatý, emulgátory: E570, E470, E433; vitamín A (retinyl-acetát), kyselina listová, modifikovaný škrob, laktóza (z mléka), chlorid chromitý, molybdenan sodný, jodid draselný, biotin, selenan sodný, vitamín K (fytomenadion), ztužený rostlinný olej, vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamin), barviva: E110, E129, E132, E171.

Doporučená denní dávka pro dospělé: 1 tableta denně

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplněk stravy

Výrobce: Pfizer PFE (GIP+VOC/Consumer Healthcare)
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
685 s dph
Vaše cena:
62280 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 8595060903351

Produkt je dočasně nedostupný